REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO BOHEMA CLOTHING

Przedmiotem niniejszego regulaminu jest regulacja warunków funkcjonowania oraz korzystania ze Sklepu internetowego pod nazwą BOHEMA CLOTHING znajdującego się pod adresem internetowym www.bohemaclothing.com.

Regulamin określa prawa i obowiązki zarejestrowanych Klientów Sklepu, a także prawa, obowiązki i zakres odpowiedzialności Administratora jako podmiotu zarządzającego i prowadzącego Sklep. Każdy potencjalny Klient z chwilą rejestracji zobowiązany jest zapoznać się z treścią Regulaminu i może podejmować dalsze czynności po uprzednim wyrażeniu zgody i akceptacji wszystkich jego postanowień.

Właścicielem Sklepu BOHEMA jest Halina Szypuła prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą SARA ul. Tarnobrzeska 14; 36-100 Kolbuszowa wpisany do Centralnej Ewidencjii Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 8141065135,REGON 830482628, adres poczty elektronicznej: hello@bohemaclothing.com, numer telefonu: (+48) 534230641 (opłata jak za połączenie standardowe - wg. cennika właściwego operatora).


SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

1. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie przez mechanizm sklepu internetowego http://bohemaclothing.com 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.
2. Zamówienia realizowane są w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00.
3. Minimalna wartość zamówienia bez kosztów wysyłki wynosi 500 PLN.
4. Po złożeniu zamówienia użytkownik otrzymuje wiadomość o złożonym zamówieniu na podaną przez siebie skrzynkę email.
5. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, tzn. w których brakuje numeru telefonu lub adresu e-mail. Są one niezbędne do potwierdzenia zamówienia.
6. Do każdego zamówienia sklep wystawia paragon lub fakturę VAT. Paragon/faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
7. Wszystkie ceny podawane są w złotych, euro, dolarach i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca od chwili złożenia przez klienta zamówienia (i jego potwierdzenia) i nie ulega zmianie nawet w przypadku wzrostu cen wyrobów w serwisie (za wyjątkiem cen zawierających ewidentne błędy edytorskie).
8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.
9. Do zamówienia zostają doliczone koszty przesyłki, które są dodane w koszyku, podczas finalizacji zamówienia.


REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1. Zmówienie zostaje zrealizowane jeżeli towar jest dostępny w magazynie. W innym przypadku użytkownik zostanie poinformowany o tej sytuacji, czasie oczekiwania na realizację zamówienia i podejmuje decyzję czy:
- realizować niepełne zamówienie
- dołączyć inny towar
- anulować zamówienie
2. Zamówienia są realizowane według kolejności wpływania, aż do wyczerpania zapasów w magazynie.
3. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów w danych zawartych w sklepie internetowym. Dotyczy to danych w opisie produktu, ceny, stanu magazynowego oraz błędów i wątpliwości dotyczących danych podanych przez użytkownika w czasie rejestracji i składania zamówienia.
4. W przypadku, gdy zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane sklep zastrzega sobie prawo do jego wstrzymania, o czym niezwłocznie poinformuje użytkownika.
5. Zamówienia zawierające błędy będą weryfikowane lub nie będą realizowane.
6. Przesyłki dostarcza firma kurierska Fed-EX, czas dostawy wynosi do 3 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia (w przypadku jeśli zamówiony produkt jest w magazynie. Jeśli produkt nie znajduje się w magazynie, użytkownik zostnie poinformowany o zmienionym czasie realizacjizamówienia. Za opóźnienia wynikające z działania firmy Fed-EX nie odpowiadamy.
7. Klient płaci za zamówienie przelewem bankowym na konto sklepu przed wysłaniem zamówienia.


ZWROTY I REKLAMACJE

1. Klient może zrezygnować bez podania przyczyny z zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty jego otrzymania. Na podstawie Ustawy z dnia 2 marca 2003 r. „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”. 
2. Jeśli zwrot nastąpi w przeciągu tych 10 dni gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za towar przelewem na rachunek klienta.
3. Zwracany towar nie może być używany, nie może nosić jakichkolwiek śladów noszenia lub uszkodzeń, musi być dołączone do niego otrzymane opakowanie.
4. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim rachunek.
5. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
6. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Klient zostanie poinformowany niezwłocznie o decyzji.WYSYŁKA

1. Koszty wysłania towaru pokrywa klient.
2. Sklep wysyła towary na terenie Polski oraz na terenie całegego świata.
3. Przesyłki nadawane są wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej Fed-EX.
4. Koszt wysyłki na terenie Polski wynosi 16 zł.
5. Koszt przesyłki zamówienia na kwotę powyżej 500 zł pokrywa sklep internetowy.
6. Koszt wysyłki poza granice Polski naliczany jest wg taryfikatora firmy kurierskiej Fed-EX.
7. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych.
8. Przesyłki są dostarczane tylko w dni robocze.
9. W przypadku gdy przesyłka nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwarcia należy odmówić jej przyjęcia i sporządzić protokół szkody wraz z kurierem i poinformować niezwłocznie sklep internetowy.


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 r. O ochronie niektórych praw konsumentów praz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Z 2000 r. Nr 22 poz. 271). Dane osobowe gromadzone są przez Sklep zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 26.08.2002 r. Podanie danych osobowych i adresowych jest równoznaczne z wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych do celów marketingowych wyłącznie przez Sklep.


POSTANOWIENIA KOŃCOWE

W kwestiach nie objętych regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 2 marca 2003 r. „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”.

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product